Haber

Düzce Belediyesi Güney Spor Kampüsü’ndeki çalışmalarını tamamlıyor

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü önderliğinde başlatıldı. spor Yatırımlardan biri olan Güney Spor Kampüsü’ndeki çalışmalarda sona gelindi. Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileri, Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu. Konuyu gündeme getiren Başkan Özlü, stadın TFF standartlarında olduğunu belirterek Düzcespor’un durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Düzce Belediyesi, ‘Düzce Spor Şehri’ mottosuyla başlattığı yatırım ve düzenlemelerine devam ederken, şehrin güneyinde tamamlanmasına gün sayılan Şıralık Spor Kampüsü’ne de sayılı günler kaldı. Başkan Faruk Özlü’nün titizlikle üzerinde durduğu Düzcespor maçlarına ev sahipliği yapması planlanan Şıralık Spor Kampüsü’nün son konuğu Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yetkili isimler oldu. Stadın özelliklerini ve ekipmanlarını kontrol eden yetkililer, belirli noktaların fotoğraflarını çekerek belediye yetkililerinden bilgi aldı.

“Düzcespor’un belediyemize yıllık maliyeti 4 milyon TL”

Başkan Özlü, yapılan stadın tüm standartlara uygun olduğunu belirterek, “Düzce’nin her sorunu bizi ilgilendiriyor. Bu bağlamda Düzcespor da bizi ilgilendiriyor. Personelin sahibi Düzceliler. Bir arkadaşımız yapıyor, sonra başka bir arkadaşımız yapıyor. Belediye tarafından karşılanıyor. Bize yıllık maliyeti 4 Milyon TL civarında. Bunu yapıyoruz. Bakın şu an TFF’den bir arkadaşımız konuğumuz. Şu anda stadın son denetimlerini yapıyor. Güvenlik açısından inceliyor. TFF standartlarında. Yaptığımız stat TFF standartlarında. Sabah gelip inceledi, bize bir liste verdi, ufak tefek şeyleri halledeceğiz. TFF’nin onayından sonra. Düzcespor’u yalnız bırakmayacağız” dedi.

“Yönetim konusunu yakından takip ediyoruz”

Düzcespor’un istifa eden yönetimiyle ilgili açıklama yapan Başkan Özlü, başarılı bir yönetim sergilediklerinin altını çizerek, “Başarılı bir yönetim oldu. Kadro 3.ligden 2.lige yükseldi. 5 kişiden ee’si mahkeme kararıyla atanacak.” – DÜZCE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu