Haber

Karabük Valisi Fuat Gürel hastanede incelemelerde bulundu

Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Müteahhit firma yetkililerinden inşaatın durumu hakkında bilgi alan Vali Fuat Gürel, kalan çalışmaların bir an önce tamamlanarak hastanenin hizmete açılması talimatını verdi.

Vali Gürel’e, incelemede İl Sağlık Müdür Yardımcısı İsmail Kara da eşlik etti.

Gürel, depreme dayanıklı olmadığı ve yeniden yapılacağı gerekçesiyle yıkılmasına karar verilen Demir Çelik Anadolu Lisesi’nde de İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş ile birlikte incelemelerde bulundu.

Rektör Kırışık’tan hastane ziyareti

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Hastanenin teknik imkanları, birimleri ve klinikleri hakkında bilgi veren Başhekim Doç. Nihat Yılmaz’dan bilgi alan Dr. Kırışık, personelle de sohbet etti.

Rektör Kırışık’a KBU Genel Sekreteri Lütfü Köm eşlik etti.

Hasan Doğan Beden Eğitimi ve SporLise Özel Yetenek Sınavı başladı

Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Özel Yetenek Sınavı başladı.

KBÜ Gökşen Mustafa Yücel Spor Salonu’nda gerçekleştirilen sınava 850’den fazla aday başvururken, sınav sonucunda başarılı olan 80 öğrenci eğitim almaya hak kazanacak.

Sınavın şeffaf bir ortamda yapıldığının altını çizen KBU Hasan Doğan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Şakir Akgül adaylara başarılar diledi.

Safranbolu Belediye Başkanı Köse’den esnaf ziyareti

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse esnafları ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Köse yaptığı açıklamada, “Esnafımızı işyerlerinde ziyaret etmekten, vatandaşlarımızla bire bir sohbet etmekten büyük keyif alıyoruz. Amacımız esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit etmektir.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu