Haber

Kendisini reddeden kadına 2 milyon dolarlık tazminat davası açtı! Olay kadar nedeni de garip.

Singapur K.’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Kawshigan isimli bir adam, hoşlandığı kadın Nora Tan’a iki randevuda evlenme teklif etti. Nora Tan, sadece arkadaş olduklarını söyleyerek onunla çıkmayı her zaman reddetmiştir.

SEVDİĞİ KADINI MAHKEMEYE VERDİ

Kawshigan, reddedilmenin zihinsel travma yaşamasına neden olduğunu söyleyerek Nora’yı mahkemeye vereceğini söyledi. Nora, Kawshigan’a zihinsel tedavi sürecinde kendisine destek olacağını söyleyince mahkemeden çekildi.

2.2 MİLYON DOLARLIK TAZMİNAT DAVASI AÇTI

Bir yıl boyunca Nora, Kawshigan’ın psikolojik tedavisinin her seansına eşlik etti. Bir yıl sonra, Nora takviye kuvvetlerini Kawshigan’a eklediğinde işler karıştı. Kawshigan, Nora’nın kendisini travmatize ettiğini ve itibarını zedelediğini söyleyerek 2,2 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

“ÜCRETLER BÜYÜKTÜR”

Mahkeme, Kawshigan’ın Nora’nın kendisine yönelik dostane yaklaşımını duygusal bir yaklaşım olarak algıladığına ve suçlamaların asılsız olduğuna karar verdi. Mahkeme, Nora’nın arkadaşlarına kendisini ve itibarını zedelediğini söyleyerek açtığı Kawshigan davasıyla ilgili kararını 9 Şubat’ta açıklayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu