Haber

Kluivert: Rövanş için sabırsızlanıyorum

Adana Demirspor Teknik Menajeri Patrick Kluivert, “Dönüş maçı için sabırsızlanıyorum. Çünkü işi Adana’ya bıraktık.”

UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. Eleme Turu ilk maçında Romanya ekibi Cluj ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Adana Demirspor’un teknik direktörü Patrick Kluivert, maç sonunda düzenlenen basın toplantısında konuştu.

1-0 geriye düşmelerine rağmen oyunlarını sürdürdüklerini belirten Hollandalı teknik adam, “Maçın her anında kendi futbolumuzu oynamaya devam ettik. Tabii ki baktığınız zaman bir gol yedik. çok talihsiz bir form ve uzun süre 1-0 geride oynadık. buna rağmen biz hep oyunumuzu oynadık. kendi futbolumuzu sürdürdük. kendi futbolumuzu oynadığımız için çocuklarımızla gurur duyuyorum. ancak şunu söylemeliyim ki Dönüş maçı için sabırsızlanıyorum.Çünkü Adana’ya bıraktık.Ama dediğim gibi daha çok gol atabilirdik.Kaçırdığımız şeyler de oldu.Ama genel olarak bir bütün olarak baktığınızda anlayabiliyorum. Çok iyi bir maç olduğunu ve kendi beklentilerimiz dışında bir şey olmadığını söyleyebiliriz” dedi. Patrick Kluivert, turu geçme olasılıkları hakkında da şunları söyledi;

“Açıkçası soyunma ihtimalinin yarı yarıya olduğunu düşünüyorum. Ama kendi evimizde oynayacağımız için şansımızın yaver gideceğini biliyorum. Dediğim gibi tüm analizlerimizi bu maçla ilgili yapacağız. Maçtan maça planlar yaparak çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Ona baktığınızda doğal olarak evimizde oynayacağımız için bunu bir avantaj olarak görüyorum.”

aksuajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu