Haber

Konyaspor’la yollarını ayıran Teknik Direktör İlhan Palut’tan açıklama

Arabam.com Konyaspor’un teknik direktörlüğü görevine son verilen İlhan Palut, ayrılığın beklenmedik bir durum olduğunu söyledi.
MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu önünde Konyaspor taraftarları tarafından karşılanan Palut’a çiçek verildi.
Palut, geldiği ilk günden beri desteğini esirgemeyen hayranlarına teşekkür etti.
İlişkilerinin sadece teknik direktör-taraftar ilişkisi olmadığını ifade eden Palut, “Beni sizden biri olarak gördüğünüz için teşekkür ederim. Bugün itibariyle Konyaspor’daki mesleki görevimiz bitmiş olabilir. Ama sizi asla unutmayacağım. Konya” çok sevdiğim bir şehir.Umarım hep başarılı olur, hep tribünlerde olur. Mutlu olursunuz. Hakkınız helal olsun.” terimleri kullandı.
Ayrılık süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Palut, sürecin çok rahat ilerlediğini belirterek, şunları söyledi:
“Dün kulüpteyken yöneticiler herkesin kanını değiştirse iyi olur dediler. Ben de saygı duydum ve teşekkür ettim. Bugün geldik vedalaştık. Bunlar futbolun içinde. Doğal olarak bazen beklenir.” , bazen sürpriz oluyor. Her iki taraf için de iyi oluyor. Beklediğim gibi değildi. Maçımıza hazırlanıyorduk. Ben evime gidip dinleneceğim. Bundan sonra da mesleğimizi daha üst noktalara taşıyabileceğimiz, isteklerimizi yerine getirebileceğimiz bir kulüpte çalışmaya devam edeceğiz.”
Konyaspor’un başka bir teknik direktörle anlaştığı tezleri de takdirle karşılayan Palut, kimseye bir kırgınlığının olmadığını söyledi; Grubun başında olacak meslektaşına birilerinin gideceğini birilerinin geleceğini ileterek başarılar diledi.
Kendisini uğurlamaya gelen taraftarlarla fotoğraf çektiren Palut, ardından staddan ayrıldı.

haber-of.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu