Haber

PTT 183. yılını kutluyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Türkiye’nin en temel kurumlarından Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) kuruluşunun 183’üncü yılını kutlarken, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri PTT Genel Müdürü Yaşar Serhat Çalışkan’ı ziyaret etti.

Genel Müdürlüğün girişinde Çalışkan ve beraberindekiler tarafından karşılanan Lider Büyükkılıç, PTT Teşkilatı’nın 183’üncü kuruluş yıl dönümünü kutladı.

PTT’nin ülke genelinde iletişim ve bağlantı konusunda çok değerli görevler yerine getirdiğini vurgulayan Büyükkılıç, ziyarete ilişkin açıklamasında şunları söyledi: “PTT’nin kuruluşunun 183. yıl dönümü münasebetiyle Kayseri PTT Baş Müdürümüz Yaşar Serhat Çalışkan’ı ziyaret ettik. “183 yıldır öncü kuruluşlarımızdan biri olan PTT’mizin kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, başta Genel Müdürümüz olmak üzere tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette PTT Kayseri Genel Müdürü Çalışkan, Kayseri’de yürütülen faaliyetler hakkında bilgi vererek, Önder Büyükkılıç’a nezaketinden ve şehre yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Baş Müdür Çalışkan, Lider Büyükkılıç’a günün anısına plaket ve pul takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu